Cégünk üzleti profilja a mezőgazdasági csomagolótermékek és mezőgazdasági védőeszközök gyártása és forgalmazása az egész világ területén. A Tama a bálahálóra vonatkozóan a világpiac vezető vállalata.

Villamosmérnök
Részletek…
Önéletrajz küldése
X
Feladatok:
  • A gépek, elektromos berendezések üzembiztos működésének a biztosítása;
  • Hibaelemzés, hibaelhárítás;
  • Gépek vezérlésének a fejlesztése, tervezése;
  • Elektromos karbantartási munkák támogatása, aktív részvétel az éves karbantartásban;
  • Elektromos karbantartáshoz szükséges anyag-és eszközigények összeállítása, készletek figyelése;
  • Elektromos meghibásodásokból adódó gépi állásidők elemzése, csökkentése, javaslattétel a minőség és termelékenység javítása érdekében;
  • Energiagazdálkodás, villamos energia felhasználás nyomon követése, kapcsolattartás az energiaszolgáltatókkal;
  • Közreműködés a rendszeres, folyamatos megelőző karbantartás megtervezésében, belső elektromos karbantartási utasítások elkészítésében, részvétel a karbantartási munkákban;
  • Elektromos rajzok, dokumentációk, programok kezelése, nyilvántartása, archiválása;
  • Új gyártósorok telepítésének támogatása.
Elvárások:
  • Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Vezérléstechnikai gyakorlat (PLC programozás és egyéb vezérlések ismerete);
  • Hasonló területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelő/feldolgozó vállalatnál;
  • Termelési berendezések (pl. hajtási rendszerek, vezérlések) karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Elektronikai, hidraulikai, pneumatikai, mechanikai ismeretek;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafeteria, utazási támogatás)
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszútávú munkalehetőség
A munkavégzés helye:

Berettyóújfalu

Gépkezelő
Részletek…
X
Feladatok:
  • A termelésben használt gépek és berendezések hatékony üzemeltetése és beállítása, szükség szerinti karbantartása, tisztítása.
  • A munkavégzés alatt fellépő műszaki problémák kezelése, jelzése az illetékes kollégák felé.
  • A csomagolóanyagok előírások szerinti felhasználásának biztosítása.
  • A munkaterületén keletkezett mindennemű hulladék szelektív tárolásáról, a hulladék megfelelő kezeléséről való gondoskodás.
  • A gépek, berendezések működésével, a termékek gyártásával kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése.
Elvárások:
  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés, határozott fellépés, jó problémamegoldó és szervezőkészség, jó állóképesség,
  • Többműszakos munkarend vállalása.
  • átlátható, egyéni fejlődési lehetőség
  • Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megye)